Sokol Troja Restaurant

Jsme nově otevřená restaurace v Praze - Troji. Náš zkušený tým kuchařů vaří pouze z kvalitních a čerstvých surovin v moderní kuchyni odpovídající všem současným standardům. Svou polohou jsme výbornou destinací při návštěvě ZOO Praha, Trojského zámku a vůbec celé Troji. Zastavte se u nás na poctivý oběd nebo večeři. Těšíme se na Vás.

Jídelní lístek Polední menu

SOUKROMÉ OSLAVY

Svatební hostiny

Prožijte svůj nezapomenutelný svatební den u nás. K přípravě hostiny přistupujeme s maximální péčí. Nabídku Vám připravíme podle Vašich individuálních představ a přání, at už se jedná o svatební menu, dort, výzdobu stolů nebo hudbu. Kapacita restaurace je 60 míst k sezení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v hostelu nebo campu.

Rodinné oslavy, firemní a společenské akce

Hledáte vhodné místo pro Vaši soukromou akci? Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací rodinných oslav nebo firemních večírků. Připravíme pro Vás speciální menu. Kapacita naší restaurace je 60 míst.

Cateringové služby

Rádi připravíme catering přímo na míru Vašim potřebám. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.